o nas

Memo 7 - rzetelna firma

Ambitny i kreatywny właściciel

Firma Memo7 została założona w 2020 roku przez Patryka – ambitnego i kreatywnego człowieka, który od zawsze marzył o stworzeniu własnego startupu. Patryk miał znakomitą znajomość elektroniki i programowania, a także pasję do automatyki domowej rozwijaną od najmłodszych lat. 

Pierwszy projekt stworzył w wieku 10 lat w warsztacie ojca, była to piła tnąca z sterowanym silnikiem Siemens która służyła głównie do przecinania zapałek. Po zdobyciu wykształcenia Patryk zdobył wieloletnie doświadczenie w firmach o profilu zgodnym z jego zainteresowaniami. W 2020 za czasów pandemii postanowił skorzystać z swych umiejętności i założyć własną firmę, która zajmowałaby się tworzeniem inteligentnych systemów domowych. Patryk zaczął od testowania różnych systemów automatyki domowej i ostatecznie zdecydował się na skorzystanie z systemu Loxone, który uważał za najlepszy w swojej klasie. Dzięki temu miał już gotowe narzędzia, aby zacząć pracować nad własnymi rozwiązaniami. 

Patryk Gocał

Właściciel i założyciel firmy - z pełnym zaangażowaniem dąży do doskonałości, tworząc wyjątkowe rozwiązania dla swoich klientów.

Rozwój przede wszystkim

Memo7 to nie tylko specjaliści w instalacji inteligentnego domu, to ludzie z pasją, których ambicje nie znają granic.

Zaangażowanie i innowacje

Memo7 tworzy nie tylko połączenia elektryczne, ale też mosty do przyszłości, gdzie technologia i wygoda idą w parze.

Memo 7

to pasja, innowacja i profesjonalizm w jednym!

Planowanie i realizacja

to nie tylko misja, to sztuka tworzenia inteligentnych przestrzeni, w których światło, klimatyzacja i bezpieczeństwo są w zgodzie z potrzebami każdego klienta.

Memo 7 - historia powstania

Solidna praca, która przynosi efekty

Pierwsze kroki w rozwoju firmy były trudne i wymagały wiele pracy. Patryk, będąc jedynym specjalistą w swoim przedsięwzięciu, skupiał się na projektowaniu i rozwijaniu systemów automatyki domowej opartych na platformie Loxone. W swojej pracy korzystał z wiedzy i doświadczenia zdobytych podczas wielu lat pracy w branży elektrycznej i teletechnicznej. Dzięki swojemu niezwykłemu zmysłowi innowacyjności oraz nieustępliwemu zaangażowaniu, Patryk zaczął budować swoją własną markę Memo7.

Patryk postanowił zainwestować w siebie i swoje marzenia. Ciężka praca i pasja przyniosły owoce, gdyż zyskał uznanie klientów, którzy wierzyli w jego zdolności i potencjał jego pomysłu. To zaowocowało pierwszymi zleceniami, które pozwoliły firmie Memo7 zacząć rozwijać się.

Patryk samodzielnie realizował projekty systemów automatyki domowej opartych na platformie Loxone, a każdy sukces umacniał jego pozycję na rynku. W miarę jak zlecenia rosły, Patryk nie stracił z oczu swojej misji dostarczania najwyższej jakości rozwiązań dla swoich klientów.

Dziś, Memo7 to jednoosobowe przedsiębiorstwo, które stale się rozwija, oferując klientom najnowocześniejsze systemy automatyki domowej oparte na platformie Loxone. Patryk jest sercem i duszą Memo7, pracując nad kolejnymi innowacyjnymi rozwiązaniami, które pozwalają użytkownikom kontrolować wszystkie urządzenia w swoim domu za pomocą jednego systemu.

Inteligentny dom

Twój dom, twoje zasady - Nasze instalacje inteligentnych domów dostosowują się do Twojego życia, umożliwiając pełną kontrolę nad oświetleniem, klimatyzacją i bezpieczeństwem.

Pogotowie Elektryczne 24/7

Jesteśmy tu, aby zapewnić Ci profesjonalną pomoc w każdej sytuacji - awaria elektryczna nie będzie Cię niepokoić.

Komfort na życzenie

Nasze instalacje elektryczne zapewniają nie tylko energooszczędność, ale też dostosowanie oświetlenia do Twoich potrzeb i nastroju.

Skorzystali z naszych usług

Klienci ocenili nas na 5/5
5/5
 • Pełen profesjonalizm i odpowiedzialność! Pan Patryk z Nemo7 wykonywał dla nas trudne zadanie zlokalizowania uszkodzenia kabla energetycznego podziemnego. Pracę wykonał z pełnym zaangażowaniem i szybko. Uzyskaliśmy też wiele użytecznych... czytaj więcej

  Leszek Ś. Avatar Leszek Ś.
  27 lutego, 2024

  Duży profesjonalizm, bardzo dobry kontakt, szybki termin. Usterka została naprawiona. Polecam.

  dagmara haładaj Avatar dagmara haładaj
  27 stycznia, 2024

  Tatiana Dumas Avatar Tatiana Dumas
  27 stycznia, 2024

  Bardzo dobry kontakt. Bliski termin i szybka obsługa. Dużo porad i wskazówek. Dzięki poprawkom i zaleceniom pana Patryka nie obawiam się już o stan instalacji.

  Kacper Cybula Avatar Kacper Cybula
  27 grudnia, 2023

  Pan Patryk wykazał się wielkim profesjonalizmem oraz analitycznym podejściem. Potrafi dopasować najlepsze rozwiązanie do potrzeb klienta, przeprowadzić fachową wizję lokalną i dokonać szybkiego montażu wybranego systemu. Z mojej strony chciałbym... czytaj więcej

  Maurits Zwiep Avatar Maurits Zwiep
  27 grudnia, 2023

  Pan Patryk wykonał naprawe domofonu w trybie expresowym przy fatalnej pogodzie. Solidnie i fachowo. Gorąco Polecam

  Ewa Smul Avatar Ewa Smul
  27 listopada, 2023
 • Zlecenie wykonane z pełnym zaangażowaniem i w trudnych warunkach. Bardzo dziękuję

  Modrzewiowy Dworek Kliczkow Mały Avatar Modrzewiowy Dworek Kliczkow Mały
  27 listopada, 2023

  Pan Patryk z Memo7 wykonał przepięknie instalację elektryczną, włącznie z przyłączem i uziemieniem. Praca była wykonana z najwyższą starannością. Instalacja jest funkcjonalna, estetyczna i spełnia wszystkie oczekiwania. Pan Patryk jest... czytaj więcej

  Franek Avatar Franek
  27 listopada, 2023

  Profesjonalna usługa, wykonana zgodnie z ustaleniami , cenna punktualność i uprzejmość:)

  Zofia Avatar Zofia
  27 listopada, 2023

  Joanna Dubielecka Avatar Joanna Dubielecka
  27 listopada, 2023

  Profesjonalna obsługa. Wykonanie nowej instalacji wraz ze zwiększeniem mocy przyłączeniowej. Pan Patryk załatwił wszystkie formalności. Po wykonaniu instalacji otrzymałem dokumentację powykonawczą z projektem i podbitym przeglądem instalacji ważnym 5 lat.... czytaj więcej

  Drakon WiG Avatar Drakon WiG
  27 listopada, 2023

  W tych czasach ze świecą szukać takich fachowców jak Pan Patryk 🙂

  Borys Avatar Borys
  27 listopada, 2023
 • Pan Patryk to prawdziwy czarodziej elektryki. Szybko rozwiązał problem, znajdując przyczynę spięć w okablowaniu mieszkania. Pełen profesjonalizm i dokładność. Jest pan naszym numerem 1 Dziękujemy.

  Katarzyna Sitek Avatar Katarzyna Sitek
  27 listopada, 2023

  Wszystko ok

  Henryk Ptaszyński Avatar Henryk Ptaszyński
  27 października, 2023

  Bardzo dobry fachowiec. Wymieniał cały system domofonowy na osiedlu. Napotkał kilka wyzwań i kompilacji, cierpliwie je rozwiązał i zakończył projekt sukcesem. Bardzo polecamy z sąsiadami z Rajmunda na warszawskim Zaciszu.

  Maciek Liziniewicz Avatar Maciek Liziniewicz
  27 września, 2023

  Pan Patryk wykonał w naszym mieszkaniu przegląd instalacji. Z czystym sumieniem mogę polecić tego fachowca. Pierwszy raz ktoś tak dokładnie wykonał mi przegląd instalacji oraz poinformował na co zwracać... czytaj więcej

  Paweł Avatar Paweł
  27 września, 2023

  Rafal W. Avatar Rafal W.
  27 września, 2023

  Polecam tego fachowca od instalacji elektrycznych i teletechnicznych bez żadnych wątpliwości. Jego umiejętności są imponujące, a dokładność i profesjonalizm przekraczają oczekiwania. Dostosowuje się do potrzeb klienta i wykonuje pracę z... czytaj więcej

  Dominika W Avatar Dominika W
  27 września, 2023
 • Robert Matyjasek Avatar Robert Matyjasek
  27 czerwca, 2023

  Justyna Grad Avatar Justyna Grad
  27 kwietnia, 2023

  Doskonały fachowiec. Trudno dzisiaj znaleźć tak dobrego specjalistę. Montaż instalacji elektrycznej wykonany szybko, sprawnie, solidnie i zgodnie z ustaleniami. Gorąco polecam!

  Tomasz Włodarczyk Avatar Tomasz Włodarczyk
  27 kwietnia, 2023

  Godny polecenia elektryk bardzo ładnie i profesjonalnie naprawił i zamówił nowy sprzęt. Dziękuję

  Patryk Wajhaa Avatar Patryk Wajhaa
  27 kwietnia, 2023

  Świetny kontakt, szybka naprawa usterki taśmy led

  Tomasz Osowiecki Avatar Tomasz Osowiecki
  27 kwietnia, 2023

  Pan Patryk wymienił u nas starą instalację w dwóch pomieszczeniach plus inne dodatkowe prace. Kiedy będziemy remontować kuchnię i łazienkę na 100% zwrócę się ponownie do Pana Patryka. Pełny profesjonalizm... czytaj więcej

  Katarzyna Wiśniewska Avatar Katarzyna Wiśniewska
  27 kwietnia, 2023
 • Jestem bardzo zadowolony z wyknanj usługi przez pana Patryka G0cala

  Jerzy Strupiechowski Avatar Jerzy Strupiechowski
  27 marca, 2023

  Polecam! Szybka odpowiedź Pana Patryka na zgłoszenie oraz realizacja usługi zgodnie z wytycznymi

  Karol Boczkowski Avatar Karol Boczkowski
  27 marca, 2023

  Polecam p.Patryka. Fachowość, dodatkowe rady, kultura osobista, uśmiech. Długo szukałam odpowiedniego fachowca. Cieszę się, że trafiłam na Pana, Panie Patryku. Szczerze rekomenduję.

  Bożena W Avatar Bożena W
  27 marca, 2023

  Pana Patryka wybrałem do montażu instalacji elektrycznej tzn. paneli fotowoltaicznych na budynku gospodarczym. Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Wszystko zostało wykonane w sposób profesjonalny, sprawny i w terminie.... czytaj więcej

  Rafał Jamiołkowski Avatar Rafał Jamiołkowski
  27 marca, 2023

  Pracę wykonane wzorowo, w terminie, zgodnie z ustaleniami.

  Eliza N Avatar Eliza N
  27 marca, 2023

  Usługa dotyczyła instalacji zasilani awaryjnego w domu jednorodzinnym.Została wykonana bardzo, szybko,fachowo.Firma godna polecenia.Dziękuję.

  Stanisław Smoleń Avatar Stanisław Smoleń
  27 marca, 2023
 • Anna Godleś Avatar Anna Godleś
  27 marca, 2023

  Karolina Bardzińska Avatar Karolina Bardzińska
  27 marca, 2023

  Świetni fachowcy, kompleksowo i bezproblemowo. Polecam!

  R'ToZ Avatar R'ToZ
  27 marca, 2023

  Bioły 92 Avatar Bioły 92
  27 marca, 2023

  Agnieszka W Avatar Agnieszka W
  27 marca, 2023

  Agnieszka Witkowska Avatar Agnieszka Witkowska
  27 marca, 2023