o nas

Memo 7 - rzetelna firma

Ambitny i kreatywny właściciel

Firma Memo7 została założona w 2020 roku przez Patryka – ambitnego i kreatywnego człowieka, który od zawsze marzył o stworzeniu własnego startupu. Patryk miał znakomitą znajomość elektroniki i programowania, a także pasję do automatyki domowej rozwijaną od najmłodszych lat. 

Pierwszy projekt stworzył w wieku 10 lat w warsztacie ojca, była to piła tnąca z sterowanym silnikiem Siemens która służyła głównie do przecinania zapałek. Po zdobyciu wykształcenia Patryk zdobył wieloletnie doświadczenie w firmach o profilu zgodnym z jego zainteresowaniami. W 2020 za czasów pandemii postanowił skorzystać z swych umiejętności i założyć własną firmę, która zajmowałaby się tworzeniem inteligentnych systemów domowych. Patryk zaczął od testowania różnych systemów automatyki domowej i ostatecznie zdecydował się na skorzystanie z systemu Loxone, który uważał za najlepszy w swojej klasie. Dzięki temu miał już gotowe narzędzia, aby zacząć pracować nad własnymi rozwiązaniami. 

Patryk Gocał

Właściciel i założyciel firmy - z pełnym zaangażowaniem dąży do doskonałości, tworząc wyjątkowe rozwiązania dla swoich klientów.

Rozwój przede wszystkim

Memo7 to nie tylko specjaliści w instalacji inteligentnego domu, to ludzie z pasją, których ambicje nie znają granic.

Zaangażowanie i innowacje

Memo7 tworzy nie tylko połączenia elektryczne, ale też mosty do przyszłości, gdzie technologia i wygoda idą w parze.

Memo 7

to pasja, innowacja i profesjonalizm w jednym!

Planowanie i realizacja

to nie tylko misja, to sztuka tworzenia inteligentnych przestrzeni, w których światło, klimatyzacja i bezpieczeństwo są w zgodzie z potrzebami każdego klienta.

Memo 7 - historia powstania

Solidna praca, która przynosi efekty

Pierwsze kroki w rozwoju firmy były trudne i wymagały wiele pracy. Patryk, będąc jedynym specjalistą w swoim przedsięwzięciu, skupiał się na projektowaniu i rozwijaniu systemów automatyki domowej opartych na platformie Loxone. W swojej pracy korzystał z wiedzy i doświadczenia zdobytych podczas wielu lat pracy w branży elektrycznej i teletechnicznej. Dzięki swojemu niezwykłemu zmysłowi innowacyjności oraz nieustępliwemu zaangażowaniu, Patryk zaczął budować swoją własną markę Memo7.

Patryk postanowił zainwestować w siebie i swoje marzenia. Ciężka praca i pasja przyniosły owoce, gdyż zyskał uznanie klientów, którzy wierzyli w jego zdolności i potencjał jego pomysłu. To zaowocowało pierwszymi zleceniami, które pozwoliły firmie Memo7 zacząć rozwijać się.

Patryk samodzielnie realizował projekty systemów automatyki domowej opartych na platformie Loxone, a każdy sukces umacniał jego pozycję na rynku. W miarę jak zlecenia rosły, Patryk nie stracił z oczu swojej misji dostarczania najwyższej jakości rozwiązań dla swoich klientów.

Dziś, Memo7 to jednoosobowe przedsiębiorstwo, które stale się rozwija, oferując klientom najnowocześniejsze systemy automatyki domowej oparte na platformie Loxone. Patryk jest sercem i duszą Memo7, pracując nad kolejnymi innowacyjnymi rozwiązaniami, które pozwalają użytkownikom kontrolować wszystkie urządzenia w swoim domu za pomocą jednego systemu.

Inteligentny dom

Twój dom, twoje zasady - Nasze instalacje inteligentnych domów dostosowują się do Twojego życia, umożliwiając pełną kontrolę nad oświetleniem, klimatyzacją i bezpieczeństwem.

Pogotowie Elektryczne 24/7

Jesteśmy tu, aby zapewnić Ci profesjonalną pomoc w każdej sytuacji - awaria elektryczna nie będzie Cię niepokoić.

Komfort na życzenie

Nasze instalacje elektryczne zapewniają nie tylko energooszczędność, ale też dostosowanie oświetlenia do Twoich potrzeb i nastroju.

Skorzystali z naszych usług

Klienci ocenili nas na 5/5
5/5
 • Szanowna ekipa firmy, Chciałbym złożyć podziękowania za świetną realizację zlecenia, które wam powierzyliśmy. Wasza firma wykazała się nie tylko doskonałą wiedzą techniczną, ale także profesjonalnym podejściem do klienta, co... czytaj więcej

  Truth Seeker Avatar Truth Seeker
  1 lipca, 2023

  Pan Patryk wymienił u nas starą instalację w dwóch pomieszczeniach plus inne dodatkowe prace. Kiedy będziemy remontować kuchnię i łazienkę na 100% zwrócę się ponownie do Pana Patryka. Pełny profesjonalizm... czytaj więcej

  Katarzyna Wiśniewska Avatar Katarzyna Wiśniewska
  1 maja, 2023

  Doskonały fachowiec. Trudno dzisiaj znaleźć tak dobrego specjalistę. Montaż instalacji elektrycznej wykonany szybko, sprawnie, solidnie i zgodnie z ustaleniami. Gorąco polecam!

  Tomasz Włodarczyk Avatar Tomasz Włodarczyk
  1 maja, 2023

  Godny polecenia elektryk bardzo ładnie i profesjonalnie naprawił i zamówił nowy sprzęt. Dziękuję

  Patryk Wajhaa Avatar Patryk Wajhaa
  1 maja, 2023

  Świetny kontakt, szybka naprawa usterki taśmy led

  Tomasz Osowiecki Avatar Tomasz Osowiecki
  1 maja, 2023

  Polecam p.Patryka. Fachowość, dodatkowe rady, kultura osobista, uśmiech. Długo szukałam odpowiedniego fachowca. Cieszę się, że trafiłam na Pana, Panie Patryku. Szczerze rekomenduję.

  Bożena W Avatar Bożena W
  31 marca, 2023
 • Polecam! Szybka odpowiedź Pana Patryka na zgłoszenie oraz realizacja usługi zgodnie z wytycznymi

  Karol Boczkowski Avatar Karol Boczkowski
  31 marca, 2023

  Jestem bardzo zadowolony z wyknanj usługi przez pana Patryka G0cala

  Jerzy Strupiechowski Avatar Jerzy Strupiechowski
  31 marca, 2023

  Pana Patryka wybrałem do montażu instalacji elektrycznej tzn. paneli fotowoltaicznych na budynku gospodarczym. Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Wszystko zostało wykonane w sposób profesjonalny, sprawny i w terminie.... czytaj więcej

  Rafał Jamiołkowski Avatar Rafał Jamiołkowski
  3 marca, 2023

  Usługa dotyczyła instalacji zasilani awaryjnego w domu jednorodzinnym.Została wykonana bardzo, szybko,fachowo.Firma godna polecenia.Dziękuję.

  Stanisław Smoleń Avatar Stanisław Smoleń
  3 marca, 2023

  Pracę wykonane wzorowo, w terminie, zgodnie z ustaleniami.

  Eliza N Avatar Eliza N
  3 marca, 2023

  Świetni fachowcy, kompleksowo i bezproblemowo. Polecam!

  R'ToZ Avatar R'ToZ
  3 marca, 2023
 • Mimo starej instalacji w budynku, Pan Patryk doskonale zdiagnozował problem, rozwiązał go i przedstawił mi przyczynę tej rzeczy. Wszystko poszło sprawnie i rzetelnie. Ze swojej strony mogę śmiało polecić... czytaj więcej

  Sebastian Avatar Sebastian
  31 stycznia, 2023

  Bardzo polecam współpracę z memo7. Profesjonalne podejście do klienta, sprawna realizacja umówionych pracy. Szeroki zakres wiedzy, dobry kontakt - bardzo dziękuję za dobre rady o rzeczową konsultację jeszcze na... czytaj więcej

  Magdalena Rosińska Avatar Magdalena Rosińska
  31 stycznia, 2023

  Bardzo dobry kontakt, szybki czas reakcji na zgłoszenie. Łatwo poznać w rozmowie, że Pan Partyka ma duże doświadczenie. Najemca lokalu, był także bardzo zadowolony z atmosfery, usług i pozytywnego nastawienia... czytaj więcej

  BF Rekuperacja Avatar BF Rekuperacja
  31 stycznia, 2023

  Pan Patryk wykonał instalację elektryczną w domku na działce. Zlecone prace zrealizował profesjonalnie, sprawnie, szybko i w miłej atmosferze. Serdecznie polecam!

  Grzegorz Makulec Avatar Grzegorz Makulec
  31 stycznia, 2023

  Praca wykonana została bardzo profesjonalnie, sprawnie i terminowo. Szczególnie zależało mi na szybkim wykonaniu prac i Pan Elektryk świetnie się do tego dostosował. Gorąco polecam.

  Dariusz Bartman Avatar Dariusz Bartman
  31 stycznia, 2023

  Firma zakładała mi domofon, z uwagi na mało miejsca do montażu wszystko udało się bardzo dobrze. Kontakt z firmą Ok. Polecam wszystkim.

  Ewa Wójcik Avatar Ewa Wójcik
  31 stycznia, 2023
 • Przyjemna współpraca jak i widoczne doświadczenie przy ustalaniu wymagań klienta. Polecam 🙂

  Mizuirokoala Avatar Mizuirokoala
  31 stycznia, 2023

  Naprawa domofonu na klatce schodowej w bloku. Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Polecam

  Anna Stanecka Avatar Anna Stanecka
  31 stycznia, 2023

  Kilkukrotnie korzystałem z usług Pana Patryka, polecam!

  Straw_Hat_Mat Avatar Straw_Hat_Mat
  31 stycznia, 2023

  Pełen profesjonalizm! Pan Patryk wie co robi,polecam.

  Agata Sienicka Avatar Agata Sienicka
  31 stycznia, 2023

  Fachowe podejście do klienta, nie ma rzeczy nie do zrobienia !!!

  Emil P Avatar Emil P
  31 stycznia, 2023

  Sprawna instalacją, sprawna reakcją na problem zaistniały w trakcie instalacji.

  Barbara Błońska Avatar Barbara Błońska
  31 stycznia, 2023
 • Przegląd instalacji przebiegł bardzo sprawnie, polecam

  Marta Pawelec Avatar Marta Pawelec
  31 stycznia, 2023

  Bardzo profesjonalne podejście do pracy i klienta

  Damian Dzierżanowski Avatar Damian Dzierżanowski
  31 stycznia, 2023

  Polecam! Profesjonalnie wykonana robota!

  Karolina Seheń Avatar Karolina Seheń
  31 stycznia, 2023

  FACHOWIEC! WSZYSTKO ZROBIONE NA CZAS.

  Justyna Legacka Avatar Justyna Legacka
  31 stycznia, 2023

  Polecam

  Dominika W Avatar Dominika W
  31 stycznia, 2023

  Wszystko sprawnie, profesjonalnie, polecam.

  Damian Mędrala Avatar Damian Mędrala
  31 grudnia, 2022
 • Pan Patryk wykonał kompleksowy remont instalacji elektrycznej w naszym domu. Prace zrealizował sprawnie, w terminie i w pełni profesjonalnie. Dobry kontakt w czasie realizacji projektu, duża kultura osobista i miła... czytaj więcej

  Mieczysław Chorzewski Avatar Mieczysław Chorzewski
  1 grudnia, 2022

  Z usług Pana Patryka skorzystaliśmy kolejny raz. Mamy siedzibę w starym budynku zatem instalacja sprawia problemy.Fachowiec punktualny.Szczegółowo przeanalizował problem, rozwiązał go i stworzył też plan spraw, które należy rozwiązać w... czytaj więcej

  Karolina kb Avatar Karolina kb
  1 grudnia, 2022

  Awaria oświetlenia szybko naprawiona. Pełen profesjonalizm i łatwy kontakt. Pan Patryk od razu znalazł rozwiązanie braku światła oraz dostosował godziny pracy do moich potrzeb. Polecam na pewno będę korzystać z... czytaj więcej

  Kasia Cz Avatar Kasia Cz
  1 grudnia, 2022

  Dobry kontakt, fachowe podejście. Usługa wykonana, odebrana. Klient zadowolony 😉

  Konrad Stefański Avatar Konrad Stefański
  1 grudnia, 2022

  Polecam Pana Patryka, to profesjonalista w swoim fachu. Instalacja wykonana zgodnie z sztuką, schludnie, estetycznie. Działa bez żadnych zastrzeżeń, wręcz jest bezobsługowa.

  Sebastian Rosiński Avatar Sebastian Rosiński
  31 października, 2022

  Pan Patryk montował u mnie wideofon. Wszystko zostało wykonane jak trzeba. Bardzo profesjonalne podejście. Polecam serdecznie! 🙂

  Patrycja W Avatar Patrycja W
  31 października, 2022